03SK0862_200ML_Global_PI_Tonic_Water_White.jpg

Fever Tree Indian Tonic Water 0.2l

Lielbritānija


Daudzums
0,2 l
Iesaiņojums
Stikls


Par produktu

Ar ko Fever Tree atšķiras no citiem bezalkoholiskajiem dzērieniem vai kokteiļu mikseriem?

Fever Tree izmanto tikai augstākās kvalitātes dabīgās sastāvdaļas.

Garša. Spēcīga. Bagātīga. Pilnīga. Izmantojot tikai dabīgās izejvielas, ir radīta tīra un bagātīga dzēriena garša. Produktiem netiek pievienoti mākslīgie saldinātāji, garšas pastiprinātāji vai kādi citi konservanti.

Burbulīši vai dzirkstuļi. Augstākās kvalitātes dzērieni sastāv no maziem burbulīšiem, kuriem ir maiga un delikāta tekstūra, kura iznes dzēriena auga īpašās garšas un bagātību, kā arī izceļ dzēriena aromātu.

Izmērs. 200ml pudelītes ir izcils piemērs augstas kvalitātes rādītājam, 200ml pudelīte ir paredzēta tieši viena dzēriena sagatavošanai un izmantošanai, nodrošinot kokteiļa augsto kvalitāti.

IZCILA KOKTEIĻU SASTĀVDAĻA!

FEVER TREE INDIAN TONIC

Sajaucot pasakainās botāniskās eļļas ar avota ūdeni un augstākās kvalitātes hinīnu no Fever Tree Austrumu Kongo, mēs esam radījuši gardu, dabīgu, godalgotu toniku ar unikālu, tīru un atsvaidzinošu garšu un aromātu. Radīts, lai izceltu labāko no džina un degvīna.

Krāsa: skaidra un kristāltīra

Aromāts: Tīrs un svaigs ar citrusa un aromātisku pieskārienu

Garša: Ļoti maiga garša. Smalkas un līdzsvarotas citrusa un augļu notis, kuras sabalansētas ar dabīgu hinīna rūgtumu. Nobeigums ir tīrs, bez pierastās pēcgaršas no mākslīgajiem saldinātājiem, kuri tiek izmanoti vairākos tonikos.

Tekstūra: Augstais karbonātu daudzums parādā aromātu un garšu ar klasisku un atsvaidzinošu stilu.

Sastāvdaļas: Hinīns, Dabīgais cukurs, avota ūdens, rūgtais apelsīns

Enerģētiskā un uzturvērtība 100ml produkta: 149kJ/36kcal; tauki - 0g, Ogļhidrāti - 8.9g, no tiem cukuri - 8g, olbaltumvielas - 0g, sāls - 0g.

Pieejams šādos VYNOTEKA veikalos:

Jomas iela 46, Jūrmala
Lietuvas iela 44, Eleja
 

Krasta iela 70A, Rīga
Kalnciema iela 41, Rīga
Stirnu iela 26, Rīga
t/c Riga Plaza, Rīga