LV0142364.jpg

Blue Nun Authentic 0,75l, 10%

Vācija


Krāsa
Balta
Stiprums
10 %
Daudzums
0,75 l
Vīnogas
Riesling
Iesaiņojums
Stikls
Korķis
Uzskrūvējams korķis


Par produktu

Pussaldais baltvīns, radīts no izmeklētām Riesling šķirnes vīnogām. Tas ir pabeigts, sabalansēts un maigs, ar dziļu un svaigu augļu aromātu.

Pussaldais baltvīns, radīts no izmeklētām Riesling šķirnes vīnogām. Tas ir pabeigts, sabalansēts un maigs, ar dziļu un svaigu augļu aromātu.

Pieejams visos VYNOTEKA veikalos. Veikalu adreses meklē šeit.

Par dzērienu

Vīnogu vīns ir alkoholisks dzēriens, ko iegūst ar fermentācijas (raudzēšanas) starpniecību no svaigi izspiestas vīnogu sulas. Vīnu markas ļoti atšķiras pēc garšas īpašībām, salduma, stila un citām pazīmēm. Baltvīnu dara no baltajām vai tumšajām (sarkanajām) vīnogām, gatavošanas procesā neizmantojot vīnogu miziņas. Gatavošanas process ir tāds pats kā sarkanā vai rozā vīna gadījumā, bet atšķiras ar vīnogu izspiešanas brīdi, kas notiek pirms alkoholiskās rūgšanas sākuma. Pasaulē ir ļoti daudz vīnogu šķirņu, bet attiecībā uz komerciāliem mērķiem svarīgas ir Chardonnay, Sauvignon Blanc, Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer un dažas citas. Visas vīnogu šķirnes ir īpašas un atšķiras ar savām garšas īpašībām. No vienas vīnogu šķirnes iegūts vīns var iznākt pilnīgi citāds, ja vīnogas ir audzētas citās klimatiskajās zonās, dažādās augsnēs («terroir»), vai ja ir izmantota noteikta gatavošanas metode. Ja Jūs esat baltvīna cienītāji, mēs esam pārliecināti, ka Jums ir savs iemīļotais vīns, un nav svarīgi, no kurienes tas ir nācis – vai tas būtu Burgundijas Chardonnay, kas izceļas ar garšas pilnību vai piesātinātību, vai arī ļoti svaigais un aromātiskais Sauvignon Blanc no Jaunzēlandes.