Campo Marina Primitivo Di Manduria 14%, 0.75L

Campo Marina Primitivo Di Manduria 15%, 0.75L

Itālija


Krāsa
Sarkana
Garša
Sausa
Stiprums
14 %
Daudzums
0,75 l
Vīnogas
Primitivo
Iesaiņojums
Stikls
Korķis
Izņemams korķis


Par produktu

100% primitivo vīnogu šķirne. Vīnogas tiek noplūktas un atlasītas ar rokām. Fermentācija notiek temperatūras kontrolē, nerūsējošā tērauda tvertnēs. Vēlāk vīns 4 mēnešus tiek izturēts franču ozolkoka mucās, kam seko vismaz 4 mēnešus ilga izturēšana pudelē.


Fermentācija notiek temperatūras kontrolē, nerūsējošā tērauda tvertnēs. Vēlāk vīns 4 mēnešus tiek izturēts franču ozolkoka mucās, kam seko vismaz 4 mēnešus ilga izturēšana pudelē.

Par dzērienu

Vīnogu vīns ir alkoholisks dzēriens, ko gatavo ar svaigi izspiestas vīnogu sulas ar fermentācijas starpniecību. Vīnu markas ļoti atšķiras pēc garšas īpašībām, salduma, stila un citām pazīmēm. Sarkanvīnu iegūst no tumšajām (sarkanajām) vīnogām, kuru tumšās miziņas piedalās fermentācijas procesā. Pateicoties tam, vīns iegūst krāsu, kā arī tanīnus un dažas citas garšas sastāvdaļas. Atšķirībā no baltvīns un rozā vīna, sarkanvīns atšķiras ar garšas īpašību pilnību un svaru. Tumšo vīnogu šķirnes ir grūti pat uzskaitīt. Vispazīstamākās ir Cabernet Sauvignon, Merlot, Malbec, Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Sangiovese, Nebiolo, Tempranillo. Vīni no šīm vīnogu šķirnēm ir kaut kādā ziņā līdzīgi, bet vienlaikus arī ļoti atšķiras. Tas ir atkarīgs ne tikai no vīnogu garšas īpašībām, bet arī no gatavošanas procesa: vīndaris vai nu cenšas radīt jaunu, īpašu vīna stilu, vai turas pie pastāvības un imidža, nepieļaujot nekādas klasiskā procesa izmaiņas. Kāds ir Jūsu mīļākais sarkanvīns?

-31%
Iepriekšējā cena
1299
899