Jauns VYNOTEKA veikals TC Rīga Plaza!

Lesūtījis Vynoteka.lv, 2019-02-27 13:20
Ar prieku un gandarījumu paziņojam, ka mūsu veikalu tīklā  darbu sācis jauns veikals T/C “Rīga Plaza”! 
 
Kā visos mūsu veikalos, arī šeit klienti varēs iegādāties daudzus produktus, kas nav pārstāvēti nevienā citā Latvijas veikalā, piemēram, dažādu šķirņu alu no Lietuvas. Noliktavas plauktos mūsu klienti atradīs gan ekskluzīvu sidru un vīnu, gan kolekciju konjakus un brendiju. VYNOTEKA veikai paši importē vīnu no Čīles, Argentīnas, Kalifornijas, Jaunzēlandes un Dienvidāfrikas, kā arī no Eiropas valstīm - Itālijas, Francijas, Vācijas u.c. Veikals piedāvā vīnus no visām vīnogu šķirnēm un galvenajām ražotājvalstīm.
 
Mūsu pieredze ļauj mums izvēlēties un prezentēt patērētājam vislabāko vīnu jebkurā budžeta kategorijā. Mūsu piedāvātās produkcijas klāsts ir piemērots jebkuram patērētājam un ikvienam makam, savukārt mūsu darbinieku zināšanas palīdzēs klientiem izvēlēties piemērotus dzērienus. 
T/C “Rīga Plaza” klienti var iegādāties ne vien gardus dzērienus, bet arī  dažādas ekskluzīvas uzkodas, piemēram, jaunās “Gourmet” sērijas delikateses. 
 
Katru ceturtdienu VYNOTEKA veikalā no 16.00 līdz 20.00 noris dažādu dzērenu degustācijas, lai uzzinātu, kādi dzērieni tiks degustēti, seko mums sociālājos kontos un uzzini pirmais facebook/vynoteka.lv
 
Gaidām ciemos jau šodien!
Rīgā Mūkusalas 71, TC Rīga Plaza, apskati kartē šeit.